Türkiye Erkekler Basketbol 1.Ligi 27. hafta mücadelesinde Ankara DSİ, evinde ağırladığı Manisa BŞB’yi son çeyreğin ilk 7 dakikasında yakaladığı 14-2’lik seriyle devirdi ve ligde kalma yolunda önemli bir adım attı 79-72
Maça Dsi çalışanları ve çocukları ile basketbol severler yanında Spor Okullarımızda eğitim alan Basketbol-Voleybol Spor okulu öğrencilerimiz , velilerimiz , takımlarımızda oynayan lisanslı sporcularımız ve aileleri izledi. Ellerinde DSİ bayrakları ile takımlarına maç boyunca destek oldular.
DSİ'de Joshua Heath 31 sayı, 6 ribaund, 6 asist, Kaan Sarıaslan 18 sayı (6/9 üçlük), 3 asist, Gökhan Şirin 10 sayı, 9 ribaund,
Manisa'da Derrick Marks 28 sayı (4/8 üçlük), 8 asist, 5 ribaund, Devin Searcy 18 sayı, 5 ribaund, 3 asistle oynadı.
Takımımızın Kalan maçları şöyle;
24 NİSAN deplasmanda BURSASPOR
27 NİSAN Etlik Spor Salonunda BANDIRMA KIRMIZI
04 MAYIS Etlik Spor Salonunda KARESİ